Blog > Komentarze do wpisu
ZNOWU AGNET ROSYJSKI NA POLSKIEJ ZIEMI?

 

 

 

POLSKA MA Z ROSJANAMI NIEUSTANNE PROBLEMY.

poniedziałek, 24 sierpnia 2009 15:50

Najpierwe carskie najazdy i rozbiory Polski,później niewola w obozie socjalistycznym ze Stalinem i całą zgrają wrogich nam komunistów Związku Sowieckiego   a obecnie Rosja  postkomunistyczna pod wodzą  Putina czołowego  pracownika sowieckiego KGB.  JEST TO RACZEJ NADAL KOMUNA TYLE,ŻE ZE ZMIENIONĄ IDEOLOGIĄ WŁASNOŚCI PODOBNIE JAK CHIŃSKA.Ta "przodująca" gospodarka komunistów legła po 92 latach udręki dla narodów zawładniętych przez Rosję komunistyczną , W GRUZACH.
                                                                                                                                                                                                                                                          

ZNIENAWIDZONE JAK HITLEROWSKA SWASTYKA SYMBOLE KOMUNIZMU...NAJSTRASZNIEJSZEGO SYSTEMU

ŚWIATA NOWOŻYTNEGO.
                                                         
Cała polityka tego ogromnego kraju to jedno pasmo kłamstw,oszustw,cynicznego wypierania się gorszych od hitlerowskich zbiorowych mordów. I WSZYSTKO TO ŚWIAT PUSZCZA W NIEPAMIĘĆ!!!.KIEDY WRESZCIE TEN NIEDZIWEDŹ DOSTANIE RAZ NA ZAWSZE PO PYSKU I PRZESTANIE SIAĆ  ZGROZĘ W EUROPIE I NA ŚWIECIE.
                                                           Przez lata PRL byliśmy  rzekomo ich zaprzyjaźnionym narodem,chyba najwierniejszym sojusznikiem w wojnie z Niemcami a teraz OKAZUJE SIĘ,ŻE TE NIEDZWIEDZIE SYMPATIE BYŁY  CYNICZNYM KŁAMSTWEM.
ICH WIERNY WSPIERANY PRZEZ TOW. STALINA BRATNI NARÓD POLSKI JUŻ W 1934 ROKU ZAWARŁ SOJUSZ O NIEAGRESJI Z NIEMCAMI.   A CO ?       MIELIŚMY  PO  AGRESJI ROSJI SOWIECKIEJ 1920 ROKU ISĆ DO NICH Z PROŚBAMI O ŁASKĘ.    A gówno towariszczi sowieckogo sojuza.

ZRESZTĄ TEN DRUGI ZACHODNI SĄSIAD TEŻ JAKIŚ ZWIERZAK, BO NIEUSTANNIE PCHAŁ SIĘ NA NASZE POLSKIE ZIEMIE I WSPÓLNIE Z TYM WŁOCHATYM BYDLAKIEM  ZE WSCHODU ROZBIERALI         PANIĄ    POLSKĘ      KIEDY CHCIELI I JAK CHCELI.   PRZEWAŻNIE ZDZIERALI Z NAS WSZYSTKO DO CZEGO DOSZLI NASI DZIADOWIE I OJCOWIE.  Co sie nie udawało jak "zegarki" porwać palili i niszczyli.I po raz któryś z rzędu Polak w pocie czoła musiał się DORABIAĆ.  

ZALEDWIE  ZGROMADZIŁ  NIECO DOBRA , A NA GRANICACH  USTAWIALI  SIĘ   GOTOWI DO RABUNKU I RZEZI   CI OD HEILI HEILA  I   CI OD KATIUSZY.
                                    ZAUWAŻCIE JAK RUSCY W SPOSÓB CYNICZNY    ROBIĄ  Z OFIAR AGRESORA. I JAK SWEGO NIEDAWNEGO SOJUSZNIKA OBRZUCAJĄ BŁOTEM.
                                    A NIEMCY....?   JAKI TO PORZĄDNY,PRAWY I PRACOWITY NARÓD.JAK U NICH CZYSTO I PIEKNIE.
JACY TO ONI PRACOWICI,  GDY POLACY...TO ZŁODZIEJE I FLEJTUCHY.
                                    TYLKO,ŻE TEN DOBROBYT ZAWDZIĘCZAJĄ RABUNKOWI JAKIEGO DOKONYWALI OD WIEKÓW NA POLAKACH, NA ICH ZIEMIACH.   A CO NIE DAŁO SIĘ PRZEWIEŹĆ W GŁĄB RZESZY  PALILI I NISZCZYLI DO GOŁEJ ZIEMI.
 A ich ziemia,dorobek ich porzodków,ich domy trwały i trwają do dzisiaj. Bydlaki!  nie porządni i moralni ludzie..To dno.

Dlatego z największą pogardą patrzę na Polaków którzy bezmyślnie zachwycają się ich "kultura" i zamożnością, ich gospodarnością.
Trzeba być naiwnym głupkiem aby tak widzieć historie naszych narodów jak oni.
Polacy to dopiero dzielny naród.Co 100 lat,co 2 -3 pokolenia zabierają się do odbudowy poniemieckich i porosyjskich zniszczeń,zniszczeń porażająco straszliwych.  I robią to zawsze sami.Znikąd pomocy,żadnych Planów Marshalla,żadnych reparacji wojennych.NIC. JESZCZE OKROLILI NASZE TERYTORIUM.I ŻYZNE ZIEMIE WSCHODNIE.    DNO.   DZIEJOWA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ WOBEC POLSKIEGO , DZIELNEGO JAK  ŻADEN   INNY,   NARODU.
                                            
NIECH   TRWAJĄ    NA  WIEKI     POLACY    I   ICH      ZIEMIE   UKOCHANE.
                                                                                     
sobota, 09 stycznia 2010, sekspolityka

Polecane wpisy

  • TAK TO SIĘ ODBYŁO.!

    NAMIĘTNE, WIOSENNE MIŁOWANIE. Biorę Cię cudna wspaniała dziewczyno. Tadeusz37 (1-06-2009 19:18) Biorę Cię na ręce.. renata (1-06-2009 19:19) no i... Tadeusz37 (

  • BARDZIEJ REALNIE, CZYLI CO W NASZYM SEJMIE ?

    REWELACJA...POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE ZACZYNA ŻYCIE WOLNEJ,SAMODZIELNEJ PARTII POLITYCZNEJ. autor: tadwegi, 2010-01-08 10:53:59 ZAGŁOSOWALI NIE ZGODNIE Z ŻYC

  • BARDZIEJ REALNIE, CZYLI CO W NASZYM SEJMIE ?

    REWELACJA...POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE ZACZYNA ŻYCIE WOLNEJ,SAMODZIELNEJ PARTII POLITYCZNEJ. autor: tadwegi, 2010-01-08 10:53:59 ZAGŁOSOWALI NIE ZGODNIE Z ŻYC

Liczniki odwiedzin